iranwebhost telegram channel

طراحی سایتثبت دامنه هاستینگ میزبانی وب

ثبت دامنه Domain Registration

دامنه را میتوان به عنوان شناسه و آدرس شما در اینترنت نام برد. اولین گام در ورود به دنیای اینترنت ثبت یک دامنه می باشد. هم اکنون دامنه خود را ثبت کنید

اولین قدم برای ایجاد هر وب سایت ثبت نام برای آن می باشد که دامین نامیده می شود و به صورت انحصاری ثبت می گردد. این نام که از دو قسمت تشکیل می شود با نقطه از یکدیگر جدا می شوند قسمت اصلی نام بوده و می تواند نام موسسه ، شرکت ، و یا نام محصول یا هر نام دلخواه دیگر ( به شرط آنکه قبلا توسط شخص دیگری به ثبت نرسیده باشد) و قسمت دوم که شناسه نام یا پسوندمی باشد و با توجه به نوع سایت می توان آن را انتخاب نمود همانطور که هر شرکت یا هر شخص دارای مشخصاتی یکتا نظیر اسم، آدرس و یا آرم می باشد، هر فرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد. این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحاً با نام Domain یا دامنه شناخته می گردد.
ایران وب هاست دارای نمایندگی از شرکت های هگزونت آلمان, ریسلرو Resello هلند, ریسلرکلاب - دایرکتی Resellerclub هند و نیک NIC سازمان فیزیک نظری ایران در ثبت دامنه های بین المللی و ملی می تواند دامنه شما را بصورت مستقیم و بدون واسطه و با کمترین قیمت ثبت می کند. تمام دامنه ها به نام مشتری ثبت شده و کنترل پنل آن در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

IR. COM. NET. ORG. INFO. BIZ. US. UK. CO. DE. IN.
پنل اختصاصی ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok
ثبت آنلاین no ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok
قابلیت انتقال ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok
آفر دارد دارد دارد
هزینه ثبت (تومان) 30.000 380.000 400.000 300.000 300.000 400.000 350.000 300.000 300.000 350.000 360.000
سفارش آنلاین خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید

تمامی سرویس ها پس از واریز وجه به صورت آنی و آنلاین فعال می گردد

هزینه ثبت دامنه های آی آر IR در صورتی که همراه با هاست سفارش داده شود 25000 تومان خواهد بود و در صورتی که فقط دامنه سفارش داده شود 30000 تومان می باشد.

برای ثبت دامنه های ملی ir به نام خودتان باید در سایت nic.ir اکانت بسازید. برای ساخت اکانت کلیک کنید در فرم ثبت نام در انتهای فرم رابط‌های مجاز را آزاد برای نمایندگان فروش قرار دهید تا بتوانیم دامنه را به نام خود شما ثبت کنیم. پس از ساخت اکانت شناسه کاربری را در پنل مدیریت سایت ایران وب هاست وارد کنید یا برای ما ارسال کنید.

هزینه ثبت دامنه 5 ساله برای دامنه های ملی (IR) نقطه ای آر 90000 تومان می باشد

قوانین انتخاب نام دامنه (com, net, org, ir و ...)
- ثبت دامنه قوانین خاص خود را دارد. استفاده از هر کاراکتر (حرف)ی برای ثبت دامنه مجاز نیست.
- مثلا شما نمی توانید از هیچ یک از کاراکترهای ویژه مثل ' + . , | ! " £ $ % & / ( ) = ? ^ * ç ° § ; : _ > ] [ @ ); برای ثبت دامنه استفاده کنید. این یک قانون است.
- زمان ثبت دامنه فقط می توانید از حروف الفبای انگلیسی (a تا z)، اعداد(0 تا 9) و علامت خط تیره (-) استفاده کنید
- علامت - نباید اول یا آخر نام دامنه باشد برای مثال iranhost-.com اشتباه است ولی iran-host.com صحیح است
- علامت - نباید دو بار (یا بیشتر) در یک جا تکرار شود. مثلا iran--host.com اشتباه است ولی iran-host.com صحیح است. i-r-a-n-host.com هم صحیح است.
- نام دامنه باید بین 3 تا 63 حرف باشد (این محدوده برای بعضی پسوندها ممکن است متفاوت باشد مثلا دامنه های 1 یا 2 حرفی نیز وجود دارد. تعداد کاراکتر دامنه های ws باید حداقل 4 حرف باشد.)