iranwebhost telegram channel
0912 - 2335943
021 - 77585214
طراحی سایتثبت دامنه هاستینگ میزبانی وب

ثبت دامنه Domain Registration

دامنه را میتوان به عنوان شناسه و آدرس شما در اینترنت نام برد. اولین گام در ورود به دنیای اینترنت ثبت یک دامنه می باشد. هم اکنون دامنه خود را ثبت کنید

اولین قدم برای ایجاد هر وب سایت ثبت نام برای آن می باشد که دامین نامیده می شود و به صورت انحصاری ثبت می گردد. این نام که از دو قسمت تشکیل می شود با نقطه از یکدیگر جدا می شوند قسمت اصلی نام بوده و می تواند نام موسسه ، شرکت ، و یا نام محصول یا هر نام دلخواه دیگر ( به شرط آنکه قبلا توسط شخص دیگری به ثبت نرسیده باشد) و قسمت دوم که شناسه نام یا پسوندمی باشد و با توجه به نوع سایت می توان آن را انتخاب نمود همانطور که هر شرکت یا هر شخص دارای مشخصاتی یکتا نظیر اسم، آدرس و یا آرم می باشد، هر فرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد. این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحاً با نام Domain یا دامنه شناخته می گردد.
ایران وب هاست با نمایندگی از شرکت های ثبت دامنه بین المللی مانند ریسلرو هلند و هگزونت آلمان و سازمان فیزیک نظری ایران دامنه شما را بصورت مستقیم و بدون واسطه و با کمترین قیمت ثبت می کند. تمام دامنه ها به نام مشتری ثبت شده و کنترل پنل آن در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

IR. COM. NET. ORG. INFO. BIZ. US.
پنل اختصاصی ok ok ok ok ok ok ok
ثبت آنلاین no ok ok ok ok ok ok
قابلیت انتقال ok ok ok ok ok ok ok
دوره خرید یک سال یک سال یک سال یک سال یک سال یک سال یک سال
هزینه ثبت (تومان) 10.000 160.000 190.000 160.000 160.000 160.000 160.000
سفارش آنلاین خرید کنید خرید کنید خرید کنید خرید کنید خرید کنید خرید کنید خرید کنید

تمامی سرویس ها پس از واریز وجه به صورت آنی و آنلاین فعال می گردد

برای ثبت دامنه های ملی ir به نام خودتان باید در سایت nic.ir اکانت بسازید. برای ساخت اکانت کلیک کنید در فرم ثبت نام در انتهای فرم رابط‌های مجاز را آزاد برای نمایندگان فروش قرار دهید تا بتوانیم دامنه را به نام خود شما ثبت کنیم. پس از ساخت اکانت شناسه کاربری را برای ما ارسال کنید.

هزینه ثبت دامنه 5 ساله برای دامنه های ملی (IR) نقطه ای آر 35000 تومان می باشد

قوانین انتخاب نام دامنه (com, net, org, ir و ...)
- ثبت دامنه قوانین خاص خود را دارد. استفاده از هر کاراکتر (حرف)ی برای ثبت دامنه مجاز نیست.
- مثلا شما نمی توانید از هیچ یک از کاراکترهای ویژه مثل ' + . , | ! " £ $ % & / ( ) = ? ^ * ç ° § ; : _ > ] [ @ ); برای ثبت دامنه استفاده کنید. این یک قانون است.
- زمان ثبت دامنه فقط می توانید از حروف الفبای انگلیسی (a تا z)، اعداد(0 تا 9) و علامت خط تیره (-) استفاده کنید
- علامت - نباید اول یا آخر نام دامنه باشد برای مثال iranhost-.com اشتباه است ولی iran-host.com صحیح است
- علامت - نباید دو بار (یا بیشتر) در یک جا تکرار شود. مثلا iran--host.com اشتباه است ولی iran-host.com صحیح است. i-r-a-n-host.com هم صحیح است.
- نام دامنه باید بین 3 تا 63 حرف باشد (این محدوده برای بعضی پسوندها ممکن است متفاوت باشد مثلا دامنه های 1 یا 2 حرفی نیز وجود دارد. تعداد کاراکتر دامنه های ws باید حداقل 4 حرف باشد.)